| adela2012 a întrebat:

Cred ca pun cea mai idioata intrebare pe care am pus-o pana acum, dar chiar vreau sa stiu laughing
Ieri m-am apucat de acele exercitii pentru un fund mai bombat, si cum era normal am facut febra. Problema este urmatoarea: cand fac exercitiile simt cum incordez doar fesa dreapta, nu si pe cea stanga, adica practic pe cea stanga parca nu pot sa o incordez. Drept dovada, am facut febra doar la cea dreapta laughing
Ce sa fac? Credeti ca cea dreapta o sa fie mai mare? laughing
Astept pareri, nu sa va bateti joc, cum am mai spus, stiu ca este o intrebare foarte idioatawinking

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

O sa fie egale, dar daca insisti mai mult pe dreapta o sa creasca mai mare.

| Deliiiia a răspuns:

Incearca sa insisti mai mult pe cealalta, ti-ai dezvoltat mai bine musculatura doar pe o parte si ar putea fi usoare diferente intre cele doua.

| AndreyFsk a răspuns:

Numai insista! Iti vei deforma posteriorul!

| SeReNoo a răspuns:

Buna!
Daca te-ai apucat la sala de acele exercitii ar trebui sa intrebi instructorul daca faci corect.
Asta ar putea fi problema.(posibil sa nu faci corect)
Mai uita-te pe youtube si vezi cum se fac corect. Cauta ceva care iti si explica cum trebuie sa faci, pozitia si alte detalii care s-ar putea sa nu le stii.
Sper ca ti-am dat o idee de gandit laughing

| adela2012 explică (pentru SeReNoo):

Problema e ca fac la fel ca si pe dreapta, dar pur si simplu nu pot sa incordez, nu stiu de ce...straight face