| Steaua19861 a întrebat:

Credeti ca in urmatoarele jocuri ale jucatoarelor romance in competitia de la Wimbledon respectiv turul 2 avem motive sa credem ca vom avansa cu toate cele 6 jucatoare in turul 3 ceea ce ar fi o premiera absoluta pentru tenisul romanesc.Sorana Carstea va juca cu Tatjana Maria, 3-0 in intalnirile directe,Irina Bara va juca cu Paula Badosa,Simona Halep va juca impotriva Kristinei Flipkens, 5-0 in intalnirile directe,Ana Bogdan va juca impotriva Petrei Kvitova,Irina Camelia Begu va juca impotriva lui Cocciaretto, iar Mihaela Buzarnescu va juca impotriva lui Coco Gauff! Cate se vor califica in turul 3 in opinia dumneavoastra?

1 răspuns:
| Nelucojoc a răspuns:

Una dintre ele a declarat ca orice ar fi, ea nu va juca in sfanta duminica, deci nu toate...