| alexandra1111111 a întrebat:

Credeti ca Manuel Neuer a tradat-o pe Schalke 04 plecand la Bayern Munchen?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

In niciun caz. Faptul ca a avansat la o echipa superioara nu il face un tradator. Oricum, era cazul sa sa transfere, este cel mai bun portar din Germania pana la urma.
Bafta!

2 răspunsuri:
| AjutorulTuturor a răspuns:

Eu cred ca a a fost o tradare.Nu se poate spune ca Schalke 04 este o echipa care nu participa in Europa.Anul trecut a ajuns in sferturi, lucru destul de interesant. Eu zic ca e un tradator!

| StrongGM a răspuns:

Eu nu cred ca a tradat pe nimeni, oamenii,suporterii unei echipe trebuie sa inteleaga ca un jucator de fotbal daca vrea sa plece la o alta echipa, acesta pleca pentru Bani sau performanta, Lucruri care la Shalke poate nu le-a avut si spera sa le obtina cu Bayern, BFT!