| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Credeți că o să meargă vreo echipa din România în grupele Conferance League anul acesta?

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este greu de spus, avand in vedere nivelul scazut al fotbalului etalat de echipele noastre din Conference League.
Doar daca isi vor ridica mult nivelul vor putea ajunge unele, dar nu pot spune care.

| RAY a răspuns:

Da,steaua va ajunge în grupe, în proporție de 35% cfr 40%

| Holiday a răspuns:

CFR, ca de obicei.

| gabicoo a răspuns:

Fiul: "Tata! Ce e aia Conference League?"
Tatăl: "Fiule! Nu știu! Uiți că noi suntem fani Dinamo București?"

Răspuns la întrebarea ta: Nimeni nu merge mai departe! Aveau o șansă cei de la Dinamo București dar ei se pregătesc de "Șampions Lig" - vorba lui Borcea!winking

| ReddY25 a răspuns:

Poate Steaua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sepsi cred că va reuși

| MihaiSpeedster a răspuns:

Da, dar numai dacă se organizează un Conference League separat, exclusiv pentru Echipele din țara noastră.

| Mavni a răspuns:

Nu.

| cristim05 a răspuns:

Garantez ca toate 4 se vor califica