| cipri1999 a întrebat:

Credeti ca OLTCHIM se califica mai departe de grupe si o sa faca o surpiza ca anul trecut?

Răspuns Câştigător
| Saburo a răspuns:

Oltchim si-a facut singura viata grea. Si mai au 2 meciuri de disputat insa au nevoie de multa sansa ca sa treaca de grupe. E posibil sa mai stea si la mana altora... poate le vor ajuta acumva jocul rezultatelor praying anul trecut chiar ca au reusit o mare performanta sa ajunga pana in finala insa au cam facut instructie cele de la Viborg in acea finala I don't want to see totusi macar a fost un inceput. Acum insa e cam greu sa mai repete performanta pentru ca uite cate probleme are in grupe Oltchim worried asa ca daca vor ajunge pana in semifinale sa zica merci.

4 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Destul de greu
dar speranta moare ultima

Stefan
| Stefan a răspuns:

Pentru Oltchim e foarte greu sa sa se califice in grupe, dar nu imposibil.Trebuie sa castige meciurile urmatoare in rest e la mana rezultatelor celorlalte echipe din grupa. Ramane sa vedem ce se va intampla si sa le uram mult succes si un pic de noroc.

| aly a răspuns:

Ii va fi foarte greu dar nu imposibil.

| Dragosgan a răspuns:

Sansele sunt destul de mici, dar acum cu venirea lui radu voina sansele cresc.sa vedem, trebuie sa joace perfect, nu cum jucau cu anja andersen.