| caly11 a întrebat:

Credeti ca realul va lua anul acesta tiltlul in spania, si daca da de ce? EU unul nu am dubi, astept parerile voastre

Răspuns Câştigător
| KuNAguero a răspuns:

Eu cred ca Realul o sa ia campionatul.Singurele puncte pe care le poate pierde sunt cele cu Barcelona din meciul direct si cu alea ar ramane 4 puncte intre el. Nu cred ca se mai incurca in alta partebig grin

6 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Barcelona ia titlul

| caly11 explică (pentru hunterpainting):

Maii gandeste un pic nu fii asa sigur

| caly11 explică (pentru hunterpainting):

Totusi sunteti la 7 puncte in spatele nostru laughing

| hunterpainting a răspuns (pentru caly11):

Da, da ne revenim noi

| caly11 explică (pentru hunterpainting):

Ne puteti bate cu 10 -0 daca noi nu mai pierdem puncte decat cu voi ...adio campionatul e a nostru big grin

| Legolas002 a răspuns:

Eu sincer nu cred, mai ales daca joaca finala cu Barcelona.