| AvalohAlyn a întrebat:

Credeți că România se va califica la Euro 2020? Și încă ceva:O sa mai organizam și noi meciuri la acest campionat sau nu se respecta termenii de construcție al stadioanelor?

Răspuns Câştigător
| Gabriel2424 a răspuns:

Eu zic ca se va califica deoarece in afara de Spania nu cred ca nici-o echipa nu ne poate lua de sus, ci de la egal la egal, cat despre stadioane eu zic ca e posibil, este important pentru Romania asta si nu cred ca vor lasa stadioanele neconstruite pana atunci.

1 răspuns:
| aumih16 a răspuns:

Nu cred! e o nationala slaba! cu frica de orice adversar! mda nationala de fete femei! nu de baieti barbati!