| costin_8115 a întrebat:

Credeti ca se poate compara zidane cu pele sau maradona? adica daca se aproprie de valoarea lorbig grin eu unul cred ca e cel potin la fel de bun.

Răspuns Câştigător
| liveforsport a răspuns:

Nu sunt de acord cu WoOkEzZz deoarece in primul rind Pele a fost cel care a inventat "farfica" in fotbal si cred ca toti 3 au avut perioade de glorii si de mai putina glorie... fundita?!

3 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Pele si maradona au scris istoria fotbalului
zidane e destul de apropiat de valoarea lor

| cosmin21 a răspuns:

Zidane e aproape de valoarea lu' maradona, dar pana la pele mai are mult...parerea mea.

| FoarteLetargic a răspuns:

Zidane cu Pele da, dar Maradona a fost mult peste amandoi. Pace tie!