| zarzavat777 a întrebat:

Credeti ca steaua(fcsb) are sanse in retur cu lazio?

Răspuns Câştigător
| AndreiMarian12 a răspuns:

Da, de ce nu? Cand a jucat Craiova cu AC Milan s-a tinut Craiova de ei de mama mama. si poate ca cei de la AC Milan nu auzisera in viata lor de cei de la Craiova. au sanse foarte mari.

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Parerea mea e ca nu au nicio sansa. Vom vedea.

| alinalinutz5938 a răspuns:

Deși sunt stelist de mic, este foarte greu, meciul va fi de 10 ori mai greu ca la București, Lazio joaca acasă în fața suporterilor, va juca cu cei mai buni jucători din primul minut și sigur va marca cel puțin odată, singura șansă a Stelei este sa marcheze și ei și să se apere mai bine ca la București. Forzza Steaua ⚽⚽!

| anonim_4396 a răspuns (pentru alinalinutz5938):

Că și are mulți suporteri Lazio.laughing Doar intrarea lui De Vrij mă sperie.