| Mihalut10 a întrebat:

Credeti ca Vlad Chiriches va ajunge un fotbalist la una dintre echipele astea:Milan,Marcelona,Galatasaray,Manchester United,Marsseile,Sahtior Doneckts, Benfica ori Spartak Moscova? Raspunsuri sincerehappy! Fonda!laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va ajunge daca se va tine de treaba, nu la Barça sau United, dar la celelalte da. Funda?

4 răspunsuri:
| beatbox97alex a răspuns:

Daca se va tine in continuare de treaba, cred ca da.dar sa fim realisti, nu va ajunge chiar la Barcelona.dar Milan, Sahtior sau United sunt variante bunewinking
P.S : Chiriches a facut un an junioratul la Benfica!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred, sunt sigur ca va ajunge la o asemenea echipa, mai sunt destule de nivelul unora dintre cele citate. Numai bine!

| Dariusuu a răspuns:

Nu va ajunge la nici o echipa din ce ai scris tu.

Daca ai sti cat de sincer am fost...

| CocaColaColaCoca a răspuns:

La "Marcelona" sigur nu ajungeoh go on...Plina Romania de analfabeti!