| sabin89 a întrebat:

Credeți că ziua de naștere a lui Messi ar trebui declarată Ziua Internațională a Fotbalului?

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ar trebui introdus în calendarul ortodox

| sabin89 explică (pentru RAY):

Exact. Și să se dea zi liberă la toți oamenii muncii de pe mapamond. Eventual și a doua zi.

| RAY a răspuns (pentru sabin89):

Fiecare meserie sa aiba un reprezentat in calendar

| mi25 a răspuns (pentru sabin89):

3 zile. laughing

| gabicoo a răspuns:

Nu.
Poate a lui Pele.

| ReddY25 a răspuns:

O fi el o figura mondiala, un sportiv de top dar asta cu ziua internationala pare de domeniul SF happy dar pe viitor poate se va implementa

Răspuns utilizator avertizat
| carevaescu a răspuns:

Nu

| sabin89 explică (pentru carevaescu):

Ai început ca sadrian cu răspunsuri monosilabice - da/nu. happy Știu că poți spune mai mult de atât.

| DeMicUnCălător a răspuns:

? E doar un jucator de footbal, iar unii dintre noi preferăm Tenisul.

| Paracetamol0lol a răspuns:

Cine e Messi? thinking

Răspuns utilizator avertizat
| Slovcehov a răspuns:

De ce tocmai messi?

| Corchii a răspuns:

Nu cred