| SaRiNoOtZa a întrebat:

Cu bicicleta medicinala/stationara poti sa slabesti? Sau lucreaza doar picioarele.Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Slabesti cu siguranta! Cu un regim bun si o ora de exercitii la bicicleta dai jos cam 5 kg pe luna! (seara si dimineata sa faci exercitiile) Succes!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Important este că arzi calori!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Da,slabesti!

| MARIO_9577 a răspuns:

Stimata doamna multumesc frumos pentru incredere am sa va raspund asa cum m au invatat doctori si profesori mei in sala,\cu bicicleta sunt pusi in miscare diferite organe ale corpului organul respirator care in casa situata bicicleta in nici un caz nu se oxigeneaza cum ar trebui in comparatie sub o salcie', doi'inima care se amplifica viteza sangelui deoarece se fac presiuni pe muschi, si bineinteles muschii care se fortifica neincetat, prin transpiratie se limina un mic surplus de apa care se vede pe corp provenita de la acizi grasi etc.nu intru in amanunte nu sunt doctor de specialitate,dar lucrez cu doctori mereu,si logic foarte putin slabesti pe intelesul dvs, pedaland zilnic o bicicleta,./notta.'diferenta intre ce_a mai utila planta naturista din ASIA se numeste stiintific ganoderma lucidum este ca; cu ganoderma obti rezultate bune f bune in scurt timp iar cu celelante in ani de zile, ok? deci pe intelesul dvs. eu da ca vreau sa slabesc controlat nu eu controlez slabirea i planta singura, pot slabi intr'o luna cat rebuie fara sa simt si ma trezesc singur ca mai strang o gaura la cureaua de la blug, sa u un vecin imi zice in treacat.; va i ai mai slabit! si abia atunci imi dau seama c a eu nu am facut nimic special ci am consumat o cafea slaba un trei intrunu dimineata pe stomacul gol. practic mi_am baut cafeaua de dimineata ca de obicei., pe tema asta cu sanatatea se tine un seminar de douo zile la munte in judetul valcea luna de luna 2 zile masa cazare tot inclus pret f putin jumatate suporta compania din asia jumatate platesc eu adica 35 euro pentru 2 zile cazare masa seminar restaurant hotel etc.se ocupa locuri cu o saptamana inainte, eu merg aici de 2 ani unde invat ceea ce imi spun doctori si asa pot sa ti spun babeste pe intelesul fiecaruia cum se prezinta cu sanatatea si ce este de facut pentru inbunatatirea ei, ok mai vb da ca te intereseaza cafeaua ne auzim, cu respect. MARYO.M.