| Rowanna09 a întrebat:

Cu ce echipe de fotbal din romania tineti? (De >>ce?)::

Răspuns Câştigător
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Steaua București
Pentru că e cea mai mare echipa din Romania

6 răspunsuri:
| andrei_1403 a răspuns:

Bai nu mai puneti intrebari din-astea.ce ce echipa tinet? de ce? alege cu sufletul sau una la care iti place jocul, jucatorii etc. si raducosmin are dreptate.prima echipa pe care o vezi live iti va placea pentru ca astfel vei invata fotbalul.eu am vazut prima data un meci al stelei si acum tin cu ea

| danypoli95 a răspuns:

Timisoaralove struck pentru ca`s timisorean:X

| raducosmin a răspuns:

FC Botosani, este echipa locala, locul unde am mers prima oara pe stadion, jucatorii care eam vazut prima oara live si nu din fata televizorului.

| Aliosha a răspuns:

Cu Steaua, la bine si la greu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yoo sunt fata.nu prea tin la o echipa anume...mai d mt tineam cu dinamo.da' nu-mi mai plak...deci steaualaughing

| AndraAdda a răspuns:

Caine pana la moarte si dincolo de ea! Dinamo!winking