| BHsak a întrebat:

Cu ce se deosebește concentratul proteic din zer de la redis de cel de la gymbean? Unul costa 80 lei altul 130

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Am luat eu de la redis, sunt bune în sensul în care își fac efectul, însă au un gust foarte nasol. Nu îți recomand să le folosești decât dacă ai un buget foarte mic și nu-ți permiți altceva.

| DovleacTurbat a răspuns:

Uita te pe ingrediente, pe valorile nutriționale și vezi diferență. Acu vreo 7-8 ani, redisu era plin de aspartam. Poate îl folosesc și acumhee hee

| wp73r4 a răspuns:

Redis e o firma mai mica, au produse cu gramaj mare si pret mic, ceea ce pare ideal, insa nu este deloc bun. GymBeam este o firma care nu opereaza numai in Romania, cat si in Slovacia si Ungaria. Este o firma mai mare, cu o varietate mai mare de produse din surse mai sanatoase. Daca ai avea de ales intre cele doua, te-as sfatui sa alegi GymBeam. Proteinele din zer sunt oricum foarte riscante pentru ten, mai ales cel al tinerilor. Am facut acnee din cauza lor. Deci zic sa nu te zgarcesti, deoarece iti pot afecta destul de tare aspectul facial. Alege calitatea in loc de cantitate.