| anonim_4396 a întrebat:

Cu cine credeți că va cădea FCSB în playoff?

Răspuns Câştigător
| alexboss2020 a răspuns:

Sevilia
Liverpool
CSKA Moscova
Sporting Lisabona
Cu orice ar cade FCSB nu va avea nici o sansa totusi e bine ca au batut Plzen si pot sa isi intareasca acum echipe.Eu cred ca FCSB va juca cu Sporting Lisabona!

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

CSKA Moscova poate, cine stie, vom afla, in orice caz nu stiu daca vor merge mai departe

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ce-i ala UCL fara Arsenal? O mizerie!

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Sincer nu ma pasioneaza fotbalul, eu doar la campionatul european, mondial ma uit, si cateodata la semifinale, finala ligi campionilor

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

E bine ca urmaresti si fazele astea, dar pana acolo e interesant sa vezi cine si cum se califica, d-asta e frumos fotbalul, e destul de imprevizibil,, oricand mai vezi surprize si tot asa.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Da,momentan ma intereseaza sa devin mai mascul

| Drimmero a răspuns:

Cu Liverpool/

| Bacemi a răspuns (pentru Drimmero):

Ar fi ceva să pice cu Liverpool. M-aș bucura mult. Ori demonstrezi că ești echipă adevărată ori vezi-ți de campionat și gata. Îmi aduc aminte 2003 cu mingea scoasă de Rădoi în extremis, golul bulănos pe mocirlă a lui Blocnotes și fentele lui Oprița.

| Drimmero a răspuns (pentru Bacemi):

Acum ar fi un 0-4 in deplasare pentru Pool si probabil un 2-0 pe Anfield fara sa forteze, echipele romanesti sunt slabe,, nu mai avem de ani de zile pe cineva capabil sa se impuna in Europa printre colosi, asta este.

Alea erau vremuri bune cu Steaua facand egal cu Liverpool acasa, vremuri cand fotbalul romanesc traia!

| Bacemi a răspuns (pentru Drimmero):

Ne ajuta și faptul că aveam pușcărie de gazon. Cu echipa Stelei de acum am putea bate Liverpool în condiții din acelea. Și din 10 meciuri măcar în trei i-am bate chiar și în condiții de gazon perfect. Nu sunt extratereștri totuși. În zi de grație a englezilor da se cam înclină terenul. Dar în zi de grație și Steaua poate să îi bată cu 2 - 0 sau 3 - 1. Avem jucători care pot scoate din nimic goluri. Numai să reușim să dăm primii gol.

| Drimmero a răspuns (pentru Bacemi):

Liverpool mi-a batut-o si pe Arsenal sezonul care a fost, n-am incredere in Fcsb/Steaua ca poate s-o faca,, drumul lor se opreste aici daca vor da peste cormorani, i-am vazut jucand cu Bayern si Atletico, totusi jucand amicale si trageau tare, in oficiale ar avea ambitie mai mare,, zic eu.

Inca putin si incepe Premier League, abia astept un Arsenal-United, prea mult am stat pe uscat, vreau si fotbal de calitate!

| alexboss2020 a răspuns (pentru Bacemi):

Imi place ca esti optimist, sper sa nu ne mai luam 5 goluri ca anul trecut! FCSB a evoluat mult dar in europa nu o putem numi inca echipa mare! Cu CSKA Moscova am avea o sansa dar ramane sa vedem!

| Florin9Florin9 a răspuns:

Părerea mea: Liverpool sau Sevilia (70% Liverpool).

| OnePiece a răspuns:

Liverpool

| Tortoveanu_Vasilica_1985 a răspuns:

Va cadea... Becalli!

| SethMcCarthy99 a răspuns:

Care sunt posibili adversari?

| anonim_4396 explică (pentru SethMcCarthy99):

Nu știu!

| alexboss2020 a răspuns (pentru SethMcCarthy99):

Sevilia
Liverpool
CSKA Moscova
Sporting Lisabona
Cu orice ar cade FCSB nu va avea nici o sansa totusi e bine ca au batut Plzen si pot sa isi intareasca acum echipe.Eu cred ca FCSB va juca cu Sporting Lisabona!