| MariaAndreea73829 a întrebat:

Cu cine "tineti" la fifa? (Brazilia sau Germania )

P.S : nu ii accept pe cei ce tin cu Brazilia) happy

eu tin cu Germania :3

Răspuns Câştigător
| lovemeoana a răspuns:

straight face sper ca nu te-ai suparat

25 răspunsuri:
| lovemeoana a răspuns:

Eu tin cu cine castiga straight face

| AvalohAlyn a răspuns:

Sunt neutru dar totusi putin as vrea sa castige europenii adica germanii

| MariaAndreea73829 explică (pentru lovemeoana):

Mersi pentru. raspuns

| MariaAndreea73829 explică (pentru AvalohAlyn):

Mersi pentru raspuns

| Barcan_Cristi_1989 a răspuns:

Iauite adica nu ii lasa pe cei care tin cu Brazilia... Ce urat.....Eu cred si sunt sigur ca Brazilia va castiga happy

| PandeleanuCosmin a răspuns:

Germania

| MariaAndreea73829 explică (pentru lovemeoana):

Dc sa ma supar? ma bucur ca mi ai raspuns la intrebare

| nda a răspuns:

Deci am de ales intre brazilia si Germania, iar tu nu ii accepti pe cei cu brazilia?

| Mihai1810 a răspuns:

Germania va castiga pr ca brazilia are absente foarte importante

| MariaAndreea73829 explică (pentru nda):

Teoretic da

| lovemeoana a răspuns (pentru MariaAndreea73829):

Ok ...si sa stii ca am fost sincerabatting eyelashes :*

| nda a răspuns (pentru MariaAndreea73829):

Ok, aleg argentina dar brazilia e cea mai tare.

| cristi966 a răspuns:

Brazilia clar! Acolo au fost cele mai mari talente mereu.Germania e ca o masina care in meciurile cu echipe tari i se termina benzinalaughingPS:Ii urasc pe toti care zic Germania ca sunt europeni.Who cares? BRAZILIA VA LUA CUPA IN FINALA CU ARGENTINA!

| Arsius a răspuns (pentru cristi966):

Nu prea stii multe prietene. Esti tu asa de sigur ca Brazilia trece de Germania in conditiile in care nu il are pe Neymar si pe Thiago Silva?

| Arsius a răspuns:

E un meci greu pentru ambele echipe.Germania porneste oarecum favorita pentru ca Brazilia are 2 absente esentiale: Neymar care este vedeta echipei si are cam aceeasi insemnatate pentru Brazilia cum o are Ronaldo pentru Portugalia sau Messi pentru Argentina, si Thiago Silva care este cel mai bun fundas central din lume. Asta nu inseamna ca Germania este favorita clara, dar porneste cu un avantaj de care teoretic daca stie sa profite va castiga. Eu tin cu Germania, dar nu este exclus ca Brazilia sa bata

| alexs99 a răspuns:

Tin cu Germania si sper ca duminica Lahm sa ridice in premiera trofeul acordat celei mai bune echipe nationale din lume.
O seara buna.

| MariaAndreea73829 explică (pentru cristi966):

1-7 mai zi ceva

| MariaAndreea73829 explică (pentru nda):

Germania a batut brazilia cu 1-7 pentru ea ( mai zi ceva!) brazilia e umilita

| MariaAndreea73829 explică (pentru cristi966):

Poftim? poftim frate? gemania a batut brazilia cu 1 - 7 ( mai zi ceva!)

| MariaAndreea73829 explică (pentru lovemeoana):

Mersi :3 te pup :*

| MariaAndreea73829 explică (pentru Barcan_Cristi_1989):

E esti tu asa sigur dupa 1 - 7 in favoarea Germania! Germania afost pentru brazilieni cao lovitura sub centura

| andramarghitas a răspuns:

Atunci daca nu putem alege dc mai intrebi?

| MariaAndreea73829 explică (pentru andramarghitas):

Ca sa se intrebe unii!

| cristi966 a răspuns (pentru Arsius):

Daca nici eu nu stiu fotbal atunci e clara treaba! Prietene, eu imi asum faptul ca am gresit aici cu invingatoarea, dar sunt satul de astia care au aparut dupa meci ca fani ai Germaniei (poate nu este cazul tau), dar acel meci a fost o intamplare, ca daca mai joaca de 100 de ori nu va mai fi scorul ala si daca spui ca nu stiu fotbal sa stii ca majoritata expertilor(cat or sti ei fotbal din Romania au mers pe Brazilia de la inceput+altii:Reghecampf etc.Nu ca ar fi acestia mari oameni dar stiu fotbal destul de mult!

| cristi966 a răspuns (pentru MariaAndreea73829):

Au fost mai buni de ce sa nu recunosc, dar au prins si ei o zi mare si ceilalti o zi foarte slaba si asa se intampla! uita-te de exemplu Barca-Real 5-0, Bayern-Barca 7-0 in 2 meciuri etc.Si stai tu calm ca nu-i diferenta intre echipe aceasta! Cat le-a luat nemtilor sa castige ceva? Cam din 2006 s-au pus bazele:Lahm, Klose, Schweinsteiger, Podolski, Mertesacker si altii.Brazilia e la inceput asa ca aceasta e diferenta:OMOGENITATEA! Euro 2008, CM 2010, Euro 2012 ce au facut nemtii? asa ca nu mai critica asa de usor!