| Xenoverse1 a întrebat:

Cu cine tineti la finala din 1 iunie la Madrid? Eu tin cu Tottenham si sper sa castige pentru prima oara UCL, Liverpool a mai castigat acest trofeu.

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Liverpool

| RAY a răspuns:

Liverpool

| Sn4k3 a răspuns:

Amandoua merita, Liverpool pentru finala de anul trecut si Tottenham ca au uitat cum arata trofeele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu tottenham si eu

| Xenoverse1 explică:

Frate ce aveti cu Liverpool? La golul patru a fost hoteala pe fata nu meritau calificarea cormoranii.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Prietene,tu nu intelegi nimic din acest sport,,nu ma asteptam la altceva de la barzelonistii balcanici,te-ai uitat la alte meciuri nicidecum la aceasta dubla, v-a dat Liverpool cu terenul in cap si doar dintr-un ghinion teribil au pierdut in tur mai ales cu acel scor.
Dupa ce se retrage Messi va intoarceti inapoi in mediocritate, cea mai jegoasa echipa sunteti, nu intamplator microbistii adevarati nu va suporta.

Fotbalul a castigat si asta e cel mai important, Liverpool sper sa ia ucl si nicidecum gainile alea de la spuds!

PS Cum e cu Valencia? Ne-au dat 4-0 sau au luat ei 4 acasa? bwhahahaha

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

Jegos esti tu, sper sa va dea Chelsea cu terenul in cap.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Nu imi bat capul cu tine, plodule. Chiar nu intelegi nimic din fotbal!

| prizonierulnegru a răspuns:

Liverpool fiindca anul trecut au pierdut si pentru ca anul acesta s-au staruit foarte mult