| Bogdaaan a întrebat:

[CULTURISM] Fac sala de 1 an si 5 luni, si in ultimele 2 zile am observat ca dupa ce imi termin antrenamentul, am o pulsatie deasupa stomacului in partea stanga, in zona inimii, nu stiu exact, e ciudata senzatia, "parca ma lasa inima", odata la 10 secunde cam asa, timp de o ora. Vi s-a intamplat?
Eu zic ca mi-e prea "incarcata inima" thinking habar n-am
Mentionez ca n-am facut cardio aproape niciodata!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

1. intreaba un specialist
2. fa cardio mai des, cardio iti "intareste" inima si rezisti mult mai usor la efort ( pe langa multe alte beneficii )

2 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Nu exista prea "incarcata inima"

Nu descrii prea bine situatia ca sa imi dau seama ce ai putea sa ai, nu cred ca e nimic grav, dar totusi poti sa te duci la un cardiolog daca vrei sa stai linistit.

| Scremer a răspuns:

Du-te la un specialist ca sa fi mai linistitbig grin