| 44566555 a întrebat:

Cum ar trebui sa fie setate niste suspensii de mtb pe fata, adica cum le pot testa sa vad cat de moi trebuie sa fie? Tin sa precizez ca am 40 de kg si cand ma urc pe mtb si apas pe suspensii se lasa, dar cand stau langa ea si ma las pe ghidon suspensiile nu se arcuiesc!

Răspuns Câştigător
| SoulReaver a răspuns:

Pai sa lucreze furca atunci cand esti pe ea. Daca prea moale va atinge capatul de cursa cand te lasi pe ghidon si se va deteriora.