| NuamnumesuntANM a întrebat:

Cum as putea sa fac patratele intr-o luna adica pana in Aprilie ex pe care sa le fac noaptea in afara de abdomenebig grin
Multumesc anticipatlaughing

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Daca faci 200-300 de abdomene pe zi si nu ai deloc "burtica" (grasime) pe abdomen se vor vedea in 2 saptamani, daca totusi ai si putina "burtica", atunci adauga jumatate de ora de jogging (alergare) pe zi si se va duce si ea.

7 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

N-ai cum intr-un timp asa scurt! daca t puneai din toamna anului trecut acum in aprilie erai pe treaba ta! intelegeti o data k nu mere chiar cum vreti voi! sunt unele ce nu se pot realiza la o simpla bataie din palme! bafta

| ateu123 a răspuns:

Nu fa abdomene o sa regreti mai tarziu, baga multe flotari si du-te la sala daca asa grabit esti, minim 200 de flotari pe zi apoi treci la 300, 400, 500 cand ajungi la o mie, zece mii sigur ai patratele peste tot

| NuamnumesuntANM explică:

Mda m-am apucat de saptamana trecuta dar mi-e lene de acelasi lucru adica fac abdomene in fiecare seara 200x dar m-am gandit ca poate sunt si alte ex pentru patratele oricum va multumesc pentru raspunsuri:d

| andra_5121 a răspuns:

Solutia care da succesul garantat :

http://videos.funiacs.com/poze-haioase/31291/Cocalarul+cu+patratele

vizualizeaza aceasta poza

| NuamnumesuntANM explică (pentru andra_5121):

hee hee ei nici chiar asarolling on the floor mersi de poza mor de raslaughing

| DNSK a răspuns (pentru andra_5121):

Ti-am dat likerolling on the floor