| Dary271 a întrebat:

Cum as putea sa ii conving pe parintii mei sa imi ia o trotineta freestyle daca ei spun ca sunt prea mare ca am 13 ani si ca imi trebuie trotineta la varsta asta (aici incep fazele alea in care zic ca pe vremea lor la 13 ani deja aveai draguta si asa mai departe)

2 răspunsuri:
| gheorghe699 a răspuns:

Incearca sa-i comvingi, ca este un mod de a face sport, miscare si ca la 13 ani este normal. uite fiul meu a cumparat una pentru nepotelul meu, pentru fiul lui ..care este mai mic decat tine cu mult, dar voiam sa iti spun ca se cearta pe trotineta, el cu sotia lui, fac ture toata ziua prin curte, uneori si pe strada, fiul meu are 30 de ani.

| X3RO a răspuns:

Incearca sa le arati pe internet niste persoane care fac freestyle si arata-le ca sunt persoane mai mari decat tine care fac treaba asta.