| xcristix a întrebat:

Cum as putea sa ma detoxifiez ca sa pot slabi mai usor? dar fara medicamente.

6 răspunsuri:
| xcristix explică:

Ce e aia clisma? si nu ma lasa tata sa beau cafea ca am 14 ani, dar mersi de raspuns.o sa incerc sa beau apa calduta, dar cat de calda?

| FroddoLikesBlood a răspuns (pentru xcristix):

Sa bei apa calda? Nu te ajuta la nimic, e o prostie.Parerea mea este ca ar trebui sa te duci la medic la endocrinolog,iar acesta se va ocupa atat de slabire cat si de detoxfierea organismului tau, nu imi asculta sfaturile prostesti, dar nu ma bag pentru ca fiecare spune ce doreste.Ai grija, si inca ceva intrebarile care tin de sanatate nu ar trebui puse aici deoarece nu suntem in masura sa dam noi sfaturi in domeniul acesta.Indemnul meu catre tine este sa te duci la medic!

| CrissuCristina a răspuns:

Mananca supa de varza. Dimineata si seara bea apa plata fiarta si racita cu o felie de lamaie in ea.Si chiar daca nu vrei sa folosesti medicamente iti sugerez Colon Help pentru ca pe o prietena de a mamei mele a ajutat-o sa slabeasca foarte mult.

| pink425 a răspuns:

Fructe frate ...cat mai multe fructe, dar nu exagerat ca dupa aia ajungi la spital cu o greutate de 20 de kg imbracat tongue... bafta si sper sa reusesti!

| lol5755 a răspuns:

Sa mananci multe fructe zi legume zilnic si sa eviti grasimile!happy Succes!

| singurinlume a răspuns:

buna sper sa te ajute ce am sa iti zic dar nu o lua in gluma eu am auzit de clisma cu apa calduta dupa care cu cafea naturala sper sa te ajute