| NYØ2002 a întrebat:

Cum as putea sa ma inalt? Am 16-17 ani si am 1, 67m ce as trebui sa fac? Depinde si inaltime au parintii mei? Tata are injur de 1, 80 m aproximativ si mama are 1, 55 m

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Depinde de moștenirea genetică.
Tu nu prea ai ce să faci pentru a te înălța.

| Anna0111 a răspuns:

Asta numai dacă poti combate legile geneticii laughing s-ar putea sa mai crești câțiva cm dar de obicei pe la 16 ani nu mai ia nimeni in înălțime, dar totusi depinde de genetica cum am zis

| Țoglă a răspuns:

Practici Handbalul sau baschetul. Doar sportul te mai poate înălța dacă genetică nu-ți șanse mari.

| NYØ2002 explică (pentru Țoglă):

Daca alerg sau joc fotbal?

| Țoglă a răspuns (pentru NYØ2002):

Astea nu te ajută la înălțat. Încearcă cele două pe care le-am scris.

| Alinaa901234 a răspuns:

Du-te și înscrie-te la înot happy