| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa ma ingras? Nu am timp si chef...si ce mai vreti voi de masa musculara. E bine sa ma ingras fara sa pun masa musculara? Fundita.

Răspuns Câştigător
| MoonWolf a răspuns:

Daca te vei ingrasa iti vei strica metabolismul,pentru ca corpul tau o sa se obisnuiasca sa consu me multe calorii, si dupa, daca vei manca putin, te vei ingrasa si mai mult, ca corpul ti se va adapta sa rezerve mancarea.

Deci esti ok cum esti acum.

| anonim_4396 explică (pentru MoonWolf):

De asta imi era frica, oh doamne. sad

11 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Da, e bine sa fii un grasan prost fara pic de forta in brate laughing

| PainTech a răspuns:

E bine sa te ingrasi doar in cazul in care ai MULT sub greutatea recomandata. Grasimea fara masa musculara nu este niciodata ok.

| anonim_4396 explică (pentru PainTech):

Arat destul de skinny, vreau doar un pic. happy Inteleg.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

De ce ai vrea sa te ingrasi? Eu vreau sa slabesc si tu sa te ingrasi, lasa sa curga totul de la sine. Grasimea nu e buna, distruge omul si frumusetea lui, te sfatuiesc sa ramai asa cum esti, in cazul in care se poate laughing

| anonim_4396 explică (pentru DenisaNicoletaG):

Sunt prea slab, devine enervant. happy

| Daniel_Popute_1996 a răspuns:

Mananca dulciuri si in general mancare bogata in kalorii, ajuta mult daca mananci si noaptea.

| anonim_4396 explică (pentru Daniel_Popute_1996):

Nu imi prea plac dulciurile si habar n-am cate calorii are mancarea pe care o mananc.

| Usernaam16 a răspuns:

Mănâncă carnewinking

| anonim_4396 explică (pentru Usernaam16):

N-am auzit de asta. Ce roman nu mananca carne? o_O happy

| SkittlesP a răspuns (pentru anonim_4396):

Multi