| justagirl11 a întrebat:

Cum as putea scapa eficient de grasimea in plus? (eu sunt slabuta, dar am putina burtica si putina grasime pe coapse, fese si solduri) Daca fac abdomene, geno sau fandari doar lucrez muschii de sub grasime si nu dispare deloc grasimea..Sa alerg, sa fac exercitii HIIT, sa sar coarda, sa fac pe eliptica? Tin sa mentionez ca mananc destul de sanatos. Funda

2 răspunsuri:
| zahy a răspuns:

Exac. alergatu saritu cu coarda, inotu, si bea apa cu lamaie. poti incerca la sala canguru

| Albert_Gavrilescu_1999 a răspuns:

Mai bine te duci la sala am un prieten care a slabit 50 kg in 4 luni