| lilskies a întrebat:

Cum bag un bilet la pariuri sportive?
Cand ma duc la agentie ex fourtuna ce ii zic aleia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codul de pe bilet. De ex tu faci bilet online, și după pe site îți apare codul biletului. Te duci apoi la agenție și ii spui, buna vreau și eu sa pun un bilet și ea îți zice da zi mi codul, și îl zici

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ii spui ca vrei sa CUMPERI un bilet la pariuri sportive, ca de bagat nu "se baga" nimic.
Primesti un formular si iti selectezi singur pariurile, asa cum crezi tu de cuviinta.
Mai sunt optiuni sa cumperi bilete deja selectate, automat si aleator.
Intreaba vanzatoare si iti va explica ea/el.

| Andrei200202 a răspuns:

Iti descarci aplicația, alegi pariurile si o sa se formeze un bilet, nu stiu cum e la fortuna dar la casa pariurilor dupa ce alegi pariurile dai jos si apeși pe obtineti PIN bilet iar apoi apeși pe obțineți prin bilet ( https://prnt.sc/r3r423 ) si iti da un pin cu care te duci la agenție si ii spui aleia ca vrei sa pui un bilet si ii zici pinul, sau il treci pe o hartie si i l arati.

| lilskies explică (pentru Andrei200202):

Are cv dacă i arăt codu de pe telefon?

| Andrei200202 a răspuns (pentru lilskies):

Nu, eu ii dadeam si telefonul