| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti ca se va tine EURO2021, cu spectatori sau nu?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca o sa fie fara spectatori sau cu mai putini spectatori decat capacitatea stadionului, probabil cca 50%, depinde de la tara la tara, in functie de evolutia pandemiei.

| darrio2007 a răspuns:

Cu jucatori sigur se va tine.

| raspunsul07 a răspuns (pentru darrio2007):

Ce raspuns de Einstein

| Zuzu1991 a răspuns (pentru raspunsul07):

Cu tele-SPECTATORI sigur se tine tongue

| darrio2007 a răspuns (pentru raspunsul07):

Raspuns real. Daca nu ai inteles, e problema ta.

| Drimmero a răspuns:

Depinde cum va fi stadiul pandemiei pana in vara, respectiv in vara, cel mai probabil va lua Anglia organizarea ca sa nu mai fie fluxul mare de calatorii, adica sa nu se mai raspandeasca iar in toata Europa, sa fie intr-o tara cum e Anglia care dispune de toata infrastructura si cele necesare sa organizeaze cap-coada un turneu final. In Anglia vor da drumul la suporteri pe stadioane de prin mai, deci pica la fix.