| oceanoflove a întrebat:

Cum e sala de fitness Gema Fitness de pe Lujerului Bucuresti? Se practica in incinta cladiri si alte cursuri (arte marțiale mixte MMA, pilates)?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu scrie la ei pe site/pagina de Facebook? De ce nu-i intrebi direct pe ei?

| oceanoflove explică (pentru Cosmin86):

Asteptam mai degrabă niste opinii de la cei care,, au trecut pe acolo ". Ca asa peste tot scrie ca e bine, ca e asa.

| Cosmin86 a răspuns (pentru oceanoflove):

Nu intrebat cum e acolo, daca "e bine", ai intrebat ce se face concret. Si asta iti pot spune ei.