| RAY a întrebat:

Cum este cand mergi la sala? E vreun antrenor care sa iti arate cum sa faci corect ceea ce faci? Sau un program? Sau trebuie sa platesti in plus?

Răspuns Câştigător
| Dani6421 a răspuns:

In fiecare sala e un antrenor inclus in pret.

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Eu cand am fost prima data la sala, pe langa exercitii mi-a facut si program + mi-a dat sfaturi de nutritie.
Nu toti or sa-ti faca si program, dar sa-ti arate exercitiile da.

Alege o sala BUNA, cauta review-uri pe net sau cere recomandari la prieteni, daca esti in Bucuresti iti pot recomanda eu cateva sali bune.