| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cum este în opinia voastra mingea cu care se vor juca meciurile de la EURO2020 UNIFORIA?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

O minge scumpa, de obicei procesul tehnologic de creare a unor astfel de baloane implica tehnica avansata si roboti.
Vazusem in trecut un documentar despre alte mingi create pentru campionatul mondiala sau pentru UCL, ma gandesc ca nici astea pentru EURO nu pot fi in urmawinking
A ajuns o basica de porc sa depasesca valoarea unei masiniwinking

| darrio2007 a răspuns:

Rotundă.

| Bizon95 a răspuns (pentru darrio2007):

EXACT asta am vrut sa zic si eu rolling on the floor

| RAY a răspuns:

Imi place e frumoasa

| GabiDumitrescu a răspuns:

Sferica, desigur. Sau rotunda, cum zice darrio.

| Bizon95 a răspuns:

O sa fie BALONATA big grin