| anonim_4396 a întrebat:

Cum este prima data la sala? Din ce am înțeles iti poți alege la abonament cu antrenor sau fara. Dacă iti iei fara presupun că vine cineva să-ți arate cum se folosesc aparatele și pentru ce grupe de mușchi etc.

Răspuns Câştigător
| Kerre a răspuns:

Salut, tin sa te anunt ca va fi foarte greu prima data la sala, daca nu iti alegi un antrenor care sa iti arate ce exercitii sa faci si forma lor corecta atunci nu te gandi ca o sa iti arate altcineva, doar daca se mai gaseste unul dragut, dar asta este de la sala la sala acum nu stiu la ce sala te vei duce tu dar iti sugerez sa iti alegi si un antrenor care te va ajuta si iti va arata forma corecta a exercitilor fara a te accidenta.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vine nimeni sa iti arate cum se folosesc aparatele. Dacă iei fără, cei de acolo se așteaptă să știi singur/a cum se folosesc.

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i adevarat. Eu mi-am luag fara si tot a venit la mine prima sedinta si mi-a aratat cum se folosesc aparatele si mi-a facut un program de exercitii.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Adry05):

Da, dar de multe ori trebuie sa-i zici tu ca esti incepator.

| Adry05 a răspuns (pentru Cosmin86):

Ok, poate uneori trebuie dar ideea e ca da, vine sa-i arate, asta il interesa pe el.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Adry05):

Stiu, eu doar am zis aia ca sa se duca sa intrebe, daca nu vine nimeni.

In 80% din sali nu vine nimeni daca nu te duci tu.

| mihaihai a răspuns:

Depinde la ce sala mergi