| ILied a întrebat:

Cum faci patratele pe burta

Răspuns Câştigător
| ExTrEaM^^94 a răspuns:

Daca faci abdomene sa nu crezi ca o sa iti dispara stratul adipos doar de pe burta.Trebuie sa faci multe exercitii sa dai jos grasimea si astfel se vor vedea si "patratelele". Acuma depinde si cat de gras esti.

13 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Iei un marker si faci niste patrate pe burta happy

| stefanradu a răspuns:

Salut ,
Am scris un articol interesant despre cum poti sa dai jos BURTA si sa obtii un abdomen plat si definit. Il gasesti aici:
http://hunkbody.ro/da-burta-jos-partea-1/
Spor!

| Alemoni a răspuns:

Acum depinde si de greutatea ta. Cu mult sport, regim, sala happy. Multe exercitii, abdomene.

| Saya a răspuns:

Facand exercitii, in special abdomene.

| Tzukushi a răspuns:

La sala

| Ramonish a răspuns:

Mergi la sala si fa niste abdomene si pe acasa.

| Corina1325 a răspuns:

Facand abdomene si mergand la sala.happy

| Raamonikaa a răspuns:

Cu carioca. Apoi nu te mai speli deloc si raman acolo mult timp. Funda? happy

| MariaIoana a răspuns:

Sport mult, mai ales abdomene happy

| samsung2550 a răspuns:

Lucreaza dupa programul asta cat poti:http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 si mai fa si cate 50-60 abdomene pe zi si asa o sa se vada

| N3skafe a răspuns:

Trebuie sa faci multe abdomene si ridicari de picioare stand jos pe spate si ridicand intre 12-30 de ridicari de picioare.si cat mai multe serii dimineata daca ai timp cate 3 3 serii de 45 de abdomene 3 serii de 20 de picoare apoi seara inca 5-6 serii si cam in 2-3 luni iti vor aparea patratzle dar asa cum trebuie nu asa la misto. si trebuie sa faci aceste serii in fiecare seara, iar duce iti apar patratale trebuie sa le mentzi facand cate 2-3 seri pe zi in continuare sau poti sari o zi da una nu.