| Mihai123211 a întrebat:

Cum imi pot da seama ce tip somatic sunt? Din ce am citit pe internet as fi ectomorf sau mezomorf dar nu stiu.Am 1,75, aproximativ 72 de kilograme, 18, 5 cm incheietura mainii, de 2 luni si jumatate am inceput sa merg din nou la sala si am luat 3cm in brat.De ingrasat ma ingras si fara sa respect un regim alimentar, adica mananc ce apuc

1 răspuns:
| justanotheruser99 a răspuns:

Incearca sa faci un test pentru determinarea tipului somatic, dar din cate am citit, cred... (80 %) ca esti mezomorf.