| anonim_4396 a întrebat:

Cum naiba sa apari la tv ca analist sportiv îmbrăcat în hanorac cu gluga?

4 răspunsuri:
| Invictusman a răspuns:

E bine totuși. Putea fi mai rău,, în ideea ca putea veni Marica cu prosopul după el ".

| dinaprilie a răspuns:

Schimba programul sau fa o petitie catre televiziune!

| DarthNiger a răspuns:

Pai si care ar fi problema? e obligatoriu sa te imbraci intr-un anumit fel ca analist sportiv?
Daca isi face treaba si se pricepe la ceea ce face atunci nu vad ce treaba au hainele cu munca lui?

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Așa bine. Hanoracul poate face parte dintr-un echipament sportiv, pe când un costum de ginerică nu. Tipul face analiza unor evenimente sportive, nu merge la cununie. laughing