| Bruno92 a întrebat:

Cum naibii o incasat barcelona 8 goluri? Cred ca o intrat in istorie aceasta umilinta? Ma asteptam sa fie 2-0 hai 3-0 dar 8-2 wtf laughing Doamne fereste ce o ajuns Barcelona. Cum e posibil sa isi ia o asemenea umilinta o echipa asa "mare "? Se va mai juca returul? Daca da, spaniolii nu ar trebui sa se prezinte nu de alta dar iar va primi 5 goluri pe putin laughing
Fir-ar si am vrut sa pun la pariu si nu am pus stiam 100% ca o va incasa spaniolii. Voi ce parere aveti, ce naiba se intampla cu echipa Barcelona de joaca atat de modest? Imi pare rau ca nu am vazut meciul sad
Oare asa se va intampla si la meciul manchester city - lyon?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Nu stiu la ce meciuri te uiti dar Barca nu are aparare, nu are mijloc iar Messi in meciurile mari e sters,, nu are nici antrenor, au avut 0 idei, 0 barat au fost tot meciul, Bayern numai din pressing i-a batut, faceau pe ei varzarii cand presau nemtii la mijloc si in benzi, tactic a mictionat Bayern pe barca din orice punct de veddere, sa zica merci ca au scapat doar cu 8.

28 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Superba seara...bwhahahaha! Sunt eliminati, dar umilinta asta ramane in istorie, sunt curios daca au tupeul sa se mai arata barcelonistii pe aici ca erau 2-3 tari in gura pana acum.

8-2!

| Bruno92 explică (pentru Drimmero):

Numai bayern poate umili in asa hal echipe de top, si cu totenham cam la fel o facut, da nu imi imaginam sa incaseze atatea goluri. E o rusine de nedescris

| Drimmero a răspuns (pentru Bruno92):

Tottenham nu e echipa de top, iar Barca se intoarce in mediocritate in curand, umilinta asta a fost lopata aruncata peste mormantul lor.

| Andresso a răspuns:

Pai normal ca pierd cu 8-2 daca-s mingicari.
Daca barcelona avea alti jucatori si alta tactica avea sanse, dar ei joaca de cand se stie mingicarime (numai pase si pase). Habar n-au sa dea suturi de la distanță. Singurele echipe din lume(dintre cele mari) care mai fac asta sunt Bayern si Real Madrid de aia ei castiga tot ce apuca.

City cu Lyon, parerea mea e ca o sa fie distractie si meciul ala(pentru city).

| Bruno92 explică (pentru Drimmero):

Ce zici merge victorie dubla la meciul city lyon? Sau sti vreun pronostic cu cota mai mare? As vrea sa pun 50 de ron

| Bruno92 explică (pentru Drimmero):

Pai o fost anul trecut sau acum 2 ani cand o jucat finala cu liverpool, poate nu e de top acum, da acel an, a fost anul lor chiar daca o pierdut finala

| Bruno92 explică (pentru Andresso):

Si eu zic la fel, le da 5 boabe

| Drimmero a răspuns (pentru Bruno92):

City nu cred ca va face scorul asta, totusi cred ca putem vorbi de victorie dubla. Over 3.5 vor fi mai mult ca sigur, solist si over 3.5 baga acolo.

| Bruno92 explică (pentru Drimmero):

Ms man.winking

| Bruno92 explică (pentru Drimmero):

Da putea fi scorul mult mai mare in favoarea nemtilor.

| Holiday a răspuns (pentru Andresso):

"Daca barcelona avea alti jucatori si alta tactica avea sanse..."

Eventual jucatorii lui Bayern, nu?laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Holiday):

Chiar iti asteptam comentariul. Felicitari, bavarezule! Bayern a jucat perfect, doar sunt nemti, au dat cate au putut si nu au iertat,, e o umilinta istorica care ingroapa sobolanii blaugrana si mai mult, ei nu mai au nicio speranta cu Messi,, fara el cred ca ii cautam prin Secunda Division.

| Holiday a răspuns (pentru Drimmero):

Danke, danke!
Voi ce naiba faceti, cum ti-am zis mai demult, o sa-l regretati pe Wenger.laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Holiday):

Paradoxal, in cel mai slab sezon al lui Arsenal cel putin de cand sunt eu fan echipa a cucerit un trofeu, FA Cup. Locul 8 clar nu ne face cinste, dar tot raul inspre bine, am incredere deplina in Arteta care a schimbat fata echipei neasteptat de bine, atat in defensiva cat si in ofensiva, avem o gramada tineri care au potential si au confirmat prin forma lor, pe cifre,, nu pe vorbe. Nu il regreta nimeni pe Wenger, in ultimul deceniu Arsenal a fost o echipa de pluton care nu mai conta deloc, de sezonul viitor echipa va arata mult mai bine, categoric merita si wenger o iesire din scena demna, putea sa o primeasca daca se retragea prin 2014, dar a continuat sa ne faca praf, ne e dor si noua tunarilor de serile de UCL...dar vom reveni poate in maxim 2 ani.

| Holiday a răspuns (pentru Drimmero):

Oricum ai suci-o, in momentul in care termini pe cel mai slab loc din ultimii 30 de ani, sau cati or fi, nu poti sa afirmi "a schimbat fata echipei neasteptat de bine, atat in defensiva cat si in ofensiva".
N-are nici o logica.
Iar tinerii astia de perspectiva oricum ii vindeti in 2-3 ani, daca vor confirma.

"ne e dor si noua tunarilor de serile de UCL...dar vom reveni poate in maxim 2 ani."

Dupa ce ca erau Liverpool, City, Chelsea, Man United si chiar Tottenham, a mai aparut de nicaieri si Leicester... aveti viata grea.

| Drimmero a răspuns (pentru Holiday):

Ai vazut macar un meci de-al Arsenalului sezonul asta de cand e Arteta? Din comentariul tau se pare ca nu. Defensiva e mult mai sigura fata de era wenger si era Emery, iar jucatorii din atac sunt promitatori, Aubameyang a fost al 2-lea marcator din Premier League sezonul asta, la un gol distanta de Vardy. Post pandmie, intr-o saptamana jumatate Arsenal le-a batut pe Liverpool, City si Chelsea + meciuri foarte bune facute cu echipe deasupra noastra in clasament, nu prea te-ai documentat cand ai aruncat afirmatia asta,, maestre.

De la echipele din Premier League se pleaca mai greu, de la o echipa cu forta financiara ca cea a Arsenalului cu atat mai greu, tinerii vor avea un upgrade world-class in tricoul tunarilor si nu vor pleca decat daca echipa vrea sa le dea drumul, e un nou proiect la echipa care arata mega promitator, deja ne-am intarit in defensiva, as fi vrut sa vina Upamecano de la RB Liepzig si Thomas Partey de la Atletico si echipa era completa pentru sezonul care urmeaza.

Va arata super-interesant sezonul de EPL, am sperante ca vom termina in top 4 desi e greu, dar tot inainte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Tu vorbești de umilita, fix tu, care ai câștigat o fa cup și două community shilduri în 40 de ani?
Drimmero shameless.

| sabin89 a răspuns:

Ei, tot e bine că n-a fost 8-0

| JicaContra a răspuns:

A dat ghioala in ei... dupa atata covid pe paine, deh

| Bruno92 explică (pentru JicaContra):

laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Barca a luat 8-2, o umilinta istorica si tu aduci vorba tot de Arsenal,, ce domnisoara frustrata esti

| Holiday a răspuns (pentru Drimmero):

"Post pandmie, intr-o saptamana jumatate Arsenal le-a batut pe Liverpool, City si Chelsea..."

De fapt post pandemie Man United v-a dat cu terenul in cap, Tottenham, alta echipa cu care erati in lupta directa v-a tras-o, iar cu Leicester ati facut egal. Liverpool era in vacanta de o luna cand a jucat cu voi, deja campioni, chiar crezi ca a pus vreunul osul la bataie sa sufere vreo accidentare si in loc de vacanta sa faca recuperare?!
Mai nasol e ca din 3 meciuri cu miza pentru echipele adverse in lupta pentru evitarea retrogradarii, ati pierdut doua (Brighton si Aston Villa). In rest rezultate pozitive cu echipe de mijlocul clasamentului, fara stres de retrogradare si fara pretentii de cupe europene, care doar trebuiau sa bifeze meciurile cu gandul la vacanta de dupa sezonul asta incurcat. Aaa, si sa nu uitam "stralucita" victorie cu Norwich, echipa deja practic retrogradata...
Referitor la Man City, chiar crezi ca ii interesa FA Cup, sau vizeaza Champions League?! Crezi ca s-au agitat in meciul de cupa cu voi, sau s-au menajat si ferit de accidentari pentru meciurile din UCL?!
De fapt "marile realizari" sunt victoria cu Chelsea in finala FA Cup si victoria cu Watford, echipa care tragea pentru evitarea retrogradarii. Singurele meciuri cu miza adevarata pentru adversar pe care le-ati castigat.
Da stiu, suporterii unei echipe se agata de orice si spera, dar realitatea in cazul de fata, e cu totul alta.

| Drimmero a răspuns (pentru Holiday):

Mi-ai demonstrat deja ca tu meciuri din PL nu servesti. Lui United i-am dat noi cu terenul in cap in ianuarie, tu vrei sa zici de City care ne-au batut in primul meci de la revenire, lucru absolut normal, ei si Liverpool sunt la alt nivel fata de restul. Pe Spuds si Leicester le-am dominat si totusi nu am castigat cu niciuna.

"Liverpool era in vacanta de o luna cand a jucat cu voi, deja campioni, chiar crezi ca a pus vreunul osul la bataie sa sufere vreo accidentare si in loc de vacanta sa faca recuperare?!" Prietene, Liverpool alerga sa depaseasca recordul lui City de 100 de puncte in campionat, aveau sansa daca ne bateau, dar dupa ce i-am batut s-a dus acel record, era cu 2-3 etape inainte de finalul sezonului, ne-au dominat tot meciul Liverpool, deci nu au jucat ca si cum ar fi in vacanta.

"Mai nasol e ca din 3 meciuri cu miza pentru echipele adverse in lupta pentru evitarea retrogradarii, ati pierdut doua (Brighton si Aston Villa). In rest rezultate pozitive cu echipe de mijlocul clasamentului, fara stres de retrogradare si fara pretentii de cupe europene, care doar trebuiau sa bifeze meciurile cu gandul la vacanta de dupa sezonul asta incurcat." Eh, infrangerile astea sunt la 'si altele', in nota normala pentru Arsenal in a se face de ras cu echipele mai slabe in campionat, dar de la anul sunt convins ca se va schimba situatia.

"Referitor la Man City, chiar crezi ca ii interesa FA Cup, sau vizeaza Champions League?! Crezi ca s-au agitat in meciul de cupa cu voi, sau s-au menajat si ferit de accidentari pentru meciurile din UCL?!"

100% nu ai vazut meciul, sunt convins de asta, au dominat partida, dar nu au marcat desi au avut sanse in acea semifinala de cupa, i-am ars pe contraatac. Guardiola e obsedat de trofee, deci voia sa ia si cupa, mai ales UCL, care din fericire au luat-o de la Lyon in seara asta. Eu zic sa te uiti si la meciuri, hateresti gratuit fara relevanta, raspunde pe sinceritare...cate meciuri din era Wenger ai vazut tu ale tunarilor si cate de cand a venit Emery, iar comparatia bomba vine din perioada actuala cu Arteta, din ce mi-ai scris aici inclin spre 0.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ce garoi ești. Asta vă mai rămâne vouă, sa va bucurați când pierd alții în sferturile cl, voi, când mai ajungeți acolo?
Ai și tu o calitate, lipsa de rușine, tu nu visezi nici Europa league dar stai sa razi de alții care au pierdut jucând, ajungând acolo, unde voi nu ajungeți niciodată.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce nevertebrat esti, echipa iti pierde cu 8-2 si tie iti arde de mistouri catre alte echipe, in locul vostru, al barcelonistilor balcanici as fi bagat capul in pamant de rusine,, ba 8-2? Bwhahahaha, sunteti rasii planetei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Lasă tâmpeniile, si du-te sa înveți pentru bac.
Barcelonist m-ai făcut tu, asa pot și eu sa spun ca drimmero e deștept sau ca nu e penibil atunci când pune doua virgule și rade malefic.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Minte de barcelonist, cu mintile sclipitoare ale barcelonistilor nu trebuie sa te pui niciodata, mai jos de atat nu se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Drimmero aka Fantoma de pe Highbury