| Necunoscutu92 a întrebat:

Cum o pot convinge pa maică-mea sa ma dea la fotbal?
A spus ca ma da la orice alt sport dar nu fotbal.

Răspuns Câştigător
| AlexDarius3 a răspuns:

Taică-tău te lasă? cred că nu te lasă că înjură ăia, că îţi rupi picioarele, dar ce contează. Ziceai că ai 18 ani, nu e sport de contact, e doar un sport de echipă unde faci mişcare, asta-i tot ce contează.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si care ar fi motivul ei, pentru care nu vrea sa te dea la fotbal?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi-i de box

| Necunoscutu92 explică:

Mai am un an si de acea ziceam ca oricum OSA ma bag in fotbal
O seara frumoasă

| Hellboy96 a răspuns:

Spune-i ca fotbalul este pasiunea ta si este un sport frumos.
Promite-i ca vei invata bine, zi-i ca in fotbal poti ajunge celebru, sa castigi bine, o convingi tu cumva