| 0anonim0 a întrebat:

Cum pot avea 8 pack, acele patrate de sub piept?

10 răspunsuri:
| Teardrop a răspuns:

E indicat ca dimineaţa să mănânci o shaorma cu de toate, mai ales multă maioneză! Atenţie, măcar jumătate de tub, şi în jur de 1-1, 5 litri de cola.

Apoi ar trebui să stai măcar trei sau patru ore la calculator şi să cauţi poze cu felul în care vrei să arăţi.

La prânz mergi cu taxi-ul, NU pe jos! la mall şi îţi iei un meniu MARE la KFC sau Mec.

Următoarele ore le petreci ori la PC ori la TV, pe TPU de preferinţă.

Seara mănânci mai mult: o ceafă de porc sau alte prăjeli.

Pe bune omule, ce întrebare tâmpită e asta? Cu mult exerciţiu, exerciţii de tot soiul, pentru toate părţile corpului, cu mult sport şi mult efort. Wtf?

| JohnnyBi a răspuns (pentru Teardrop):

Tub? shaorma la tub? un fel de pringles rolling on the floor)))

| Teardrop a răspuns (pentru JohnnyBi):

Jumătate de tub de maionezălaughing
Da-i bună şi Shaorma la tublaughing

| Crissu988324 a răspuns (pentru Teardrop):

Genial laughing Give this man a cookie!

| happy31animation a răspuns:

Mergi la sala.

| timeOUT a răspuns:

Nu le poti face far sala, + ajutor din vitamine, si sa ai peste 25 de ani, nu iti recomand ca la 18 ani sa ai 8 patratele.

| 0anonim0 explică (pentru timeOUT):

De ce?

| timeOUT a răspuns (pentru 0anonim0):

Pentru ca ori o sa petreci peste 6 ore in sala de forte cu saci de proteine laga tine, si la 30-35 de ani o sa ai probleme (in general cu coloana), ori o sa iti cedeze corpul si o sa incepi a vomite. Trebuie sa faci exercitii serios, primele 4 ies usor, apoi incepe chinul.

| Crissu988324 a răspuns:

Te pui pe abdomene. tongue

| Cosmin86 a răspuns (pentru Crissu988324):

Cel mai idiot sfat posibil.