| Afagdsba a întrebat:

Cum pot da burta jos?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dimineata Un snitel de porc + o bucata de slanina 100 de grame
intre mere un mar
dupa masa un snitel plus cartofi fierti, orez etc
seara un iaurt
masline verzi, cartofi dulci
desi proteinele in asociere cu grasimi tin cel mai mult de foame

| RAY a răspuns:

Partea a doua 3 ore de mers pe jos, stai la bloc? urca o ora scarile de jos pana sus sau alearga 30 de minute

| 1231242 a răspuns:

Pui burta pe carte...

| Afagdsba explică (pentru 1231242):

=]]] buna gluma

| 1231242 a răspuns (pentru Afagdsba):

Era o gluma da si nu...ce voiam sa spun este sa te documentezi in legatura cu asta si sa cauti, altfel risti sa asculti toate sfaturile idioate, date mai jos.

| Afagdsba explică (pentru 1231242):

Da, aici ai dreptate big grin

| annempx a răspuns:

Mers zilnic pe jos sau alergat, si renunta la fast food si dulciuri inutile.

| Simonasimona1992 a răspuns:

Cardio+ alimentatie la ore aproximativ fixe.Nu prajeli, grasimi ..nu mancat noaptea.

| Afagdsba explică (pentru Simonasimona1992):

Ok, mersi frumos. Abdomenele nu sunt bune?

| BAD17 a răspuns:

Sport si o alimentatie sanatoasa si abdomenele sunt bune daca vrei sa-ti antrenezi muschii, mers cu bicicleta/role/alergat, etc.si nu manca seara dupa 18 si mananca de 3 ori pe zi dar in cantitati mici si ai grija la calorii daca vrei sa slabesti mananca 1500 de calorii sau mai putin si o sa slabesti

| Afagdsba explică (pentru BAD17):

Uu, mersi frumos omule, apreciez big grin