| petru_5629 a întrebat:

Cum pot deveni tare la skandanberg? Ce exercitii sa fac pentru antebrat, incheietura etc. Fund+Vot

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Laba.
nu e nevoie sa schimbi mana, daca te antrenezi pentru skandenberg.

| petru_5629 explică (pentru CoquineNoire):

Laba mi`o face mama ta happy nu trebuie sa ma chinui eu tongue

| JokerV a răspuns (pentru CoquineNoire):

LooL hai ca mai facut sa rad...

| BigCode a răspuns:

Cel mai simplu este sa te apuci de practica. fa un skandemberg de fiecare data cand ai ocazia. cat despre exercitii ar trebui sa cauti exercitii de rezistenta sau de putere. apuca-te de orice ex implica folosirea bratelor.