| UnVarLegendar a întrebat:

Cum pot dezvolta antebratul? Fara sala, ci ceva ce poate fi la indemana oricui.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Acasă, uitându-te la film poți face mișcări cu o ganteră

| Cosmin86 a răspuns:

Tractiuni cu incheietura indoita sau la o bara groasa (pe care sa nu o poti cuprinde).

Dar tot sala e baza... ceva ce e "la indemana oricui" in general e de doi bani.

p.s.: un amarat de abonament la sala costa maxim 100 de lei... cand pui muschi dai pe alimentatie vreo 1500-1600 de lei, asa ca amaratul ala de abonament NU e problema.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Sau tractiuni cu tinere de prosop.

| UnVarLegendar explică (pentru anonim_4396):

Cum adica?