| AmazingONEx a întrebat:

Cum pot lua proteinele?
Adică să le iau cu apa, cu lapte sau cu ce?

Răspuns Câştigător
| HadesSs a răspuns:

Daca vrei sa cresti in masa musculara iei cu lapte, daca vrei sa slabesti iei cu apa.

9 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Multi le pun in smoothie-uri.

| prizonierulnegru a răspuns:

Multi in iaurturi le pun

| RobertMoon a răspuns:

Apa sau lapte, nu are importanta, eu le faceam cu apa deoarece nu sunt fan lapte.

| Sn4k3 a răspuns:

Apa sau lapte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu lapte ar fi cel mai bine.Dar daca ai intoleranta la lactoza, iti recomand cu apa!

| laurentiutirei a răspuns:

Laptele da un gust mai bun dar daca nu vrei sa mai dai alti bani alege apa happy in mod normal apa e mai buna te hidrateaza si se asimileaza imediat in corp happy
Apa cand o bei intra direct in corp laughing

| RAY a răspuns:

Si asa majoritatea se pierd prin urina si pot cauza nisip la rinchi in timp, consuma proteine vegatale, animale, alea sunt prafuri cu chimicale

| Cosmin86 a răspuns (pentru HadesSs):

Si daca iei cu apa nu cresti in masa musculara? laughing)

Laptele incetineste absorbtia.

| HadesSs a răspuns (pentru Cosmin86):

Ba da, dar ma refeream ca are mai multe calorii happy si nu e recomandat sa iei cu lapte daca vrei sa slabesti happy