| TheBoyTheCool24 a întrebat:

Cum pot prinde bara asta de tractiuni pe usa, n-am primit instructiuni.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Eduard_Sorin_1990_zpcN a răspuns:

Poti da search pe google, dar, daca nu o prinzi, daca nu exista un mecanism de prindere la capete ca sa o pui pe toc, dai gaura, cu bormasina. Sa o stapanesti sanatos.
Ai luat aia de 70 de lei de la decathlon, sau cealalta de 100?

| Eduard_Sorin_1990_zpcN a răspuns (pentru Eduard_Sorin_1990_zpcN):

Vrei sa iti trimit un video frumos despre cum poti sa iti maresti forta in calisthenics?

| TheBoyTheCool24 explică (pentru Eduard_Sorin_1990_zpcN):

Sigur, in cele din urma mi-am procurat o bara de tractiuni cu prindere pe perete. Daca esti disponibil sa ma ajuti, poti sa-mi trimiti happy