| Bucica_Andrei_1969 a întrebat:

Cum pot repara o galca la minge adica iese camera prin invelisul acela de burete?

Răspuns Câştigător
| Dumbi a răspuns:

O dezumfli complet, sa nu mai aiba aer deloc in ea, iar apoi incepi sa o cosi, dar ar fi bine sa lasi pe cineva care se pricepe la asta daca vrei sa arate mai ok, daca nu fai tu niste noduri si o sa arate mingea ca un neg alb pe ea.laughing
Daca nu iti place cum arata, scoate ata pe care ai pus-o, si apoi mai incerci o data, dar tot o sa trebuiasca sa iei o noua minge…

1 răspuns: