| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa ard pe zi 600 calorii? Si in cat timp? Dati-mi niste idei de ce activitati trebuie sa fac sa ard atatea calorii

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Alergi in jur de 8 km fara sa te opresti cu o medie de 9km/h

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Secretul este apa!
Consuma cat mai multe lichide necarbogazoase, adica apa plata si fara dulciuri 0!
NU te forta cheia e rabdarea si perseverenta, nu ai cum sa arzi intr-o zi dintrodata da nu ai ars perjumate din atata!
Sfatul meu du-te la o sala de fitness, acolo sigur ai sa slabesti daca esti disciplinata cu programu si dieta!
Totul se face in bucatarie daca stii cum si restul la sala!
Inainte de exercitii cosnsuma multi carbohidrati (carene alba sau rosie) si fara calorii (paine produse fainoase) si lipide (dulciuri)!
Mult succes!

| Adutzu2 a răspuns:

Sport cat mai mult. Un sport foarte cunoscut pentru asa ceva este inotul si nu numai.