| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa arunc mai departe cu mingea de oina? Am dat proba azi am aruncat 13 m straight face cel mai putin din clasa.Mentionez ca sunt destul de buna la sport, la celelate probe iau note mari...dar la oina nu stiu ce am straight face. Ma puteti ajuta sa arunc mai departe? Ce fel de exercitii trebuie sa fac? Multumesc

2 răspunsuri:
| XperimentX a răspuns:

Trebuia sa arunci mult mai mult in sus si cu cat mai multa forta!

| MutantsGeneticGladiators a răspuns:

O colega de a mea a aruncat vreo 3 metri laughing)))))) si eu 32 ca am aruncat in sus si tare, asa sa faci si tu : tare si in sus, dar presupun ca esti faat daca ai zis buna, si na... fetele sunt mai praf decat baietii al sport