| Mihai_Bogdan_1983 a întrebat:

Cum pot sa fac patratele si ce inseamna cruch?

5 răspunsuri:
| FitnessTrainer a răspuns:

Sunt mii de intrebari de acest fel. Chiar astazi s-au pus vreo 2-3. Un simplu search pe google ti-ar rezolva problema https://www.youtube.com/watch?v=Xyd_fa5zoEU

| Sl1pKnoT a răspuns:

Din 4 linii paralele doua cate doua. Succes!

| Piratul10 a răspuns:

RĂSPUNSUL NU E AL MEU E AL UNUI USER CU NUMELE Lothar...
SI ȚI-L DAU PT CA MI SE PARE FOARTE BUN

So : 3 zile pe saptamana HIIT (ex: alergi 30 secunde apoi 30 secunde alergare usoara si tot asa pana nu mai poti alerga... daca ti se pare usor sa alergi 30 secunde cat poti de repede baga 1 minut sau cat vrei)
Sa nu cumva sa faci vreun exercitiu pentru abdomen!
Dieta... fara paine asta ar fi principal
Mananca la 2 ore (putin si des nu mult si des sau mult si de 3 ori pe zi)
Mananca piept de pui, peste, nuci, alune nu sunca d`aia cu sorici si carnati...cruditatile sunt foarte bune
Ridica greutati, fa genuflexiuni fa tractiuni fa flotari de vreo 3 ori pe saptamana, nu te supraantrena
In cat timp o sa ai patratele depinde de nivelul tau actual de grasime corporala, dar cu rabdare si motivatie o sa ai corpul dorit
PS : nu pierde noptile, dormi 7-8 ore minimum si nu lua suplimente

| rapp2020 a răspuns:

Crunch=abdomene.cateva serii de abdomene si o tura de bloc alergat.inntr-o luna s-ar vedea rezultatewinking