| Andreea_Diana_1996 a întrebat:

Cum pot sa ii spun antrenorului ca nu vreau sa mai fac volei? D au funda :*

3 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

"Nenea, nu mai vreau să joc volei. Pa."

| GabrielaIoana a răspuns:

Ii spui direct ca nu mai vrei si asta e.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Daca ai un motiv intemeiat pentru care vrei sa renunti la acest sport, spune-l!
daca pur si simplu te-ai plictisit, vrei sa lenevesti mai mult sau sa pierzi vremea la un suc si o tigara probabil va fi dezamagit, asta e problema in tara noastra, multi renunta!
stai linistita ca nu esti prima care ii spune ca nu mai vrea, dar poate te razgandesti.