| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot să îmi dezvolt mușchii fesieri fără sa afectez mușchii picioarelor?, deoarece am un început de mușchi deasupra genunchilor și nu vreau sa sa dezvolte.

Răspuns Câştigător
| AndreasfromMetallicA a răspuns:

Poti face indreptari, dar ai grija la coloana sa fie dreapta tot timpul exercitiului(si nu numai): http://www.youtube.com/watch?v=Zr6q0eZYg2s si daca te duci la o sala este un aparat ce seamana cu banca scott, unde iti pui picioarele intr-un suport si de lasi cu fata in jos apoi te ridici (un fel de abdomene dar cu capul in jos), sau asa: http://www.youtube.com/watch?v=tM3h1p_3gtU&list=PL179A9DEE82D034C1,sper ca ti-am fost de ajutor si treci la treaba, baietilor le place la nebunie ideea ta.

6 răspunsuri:
| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Cand am vazut ca zici de muschi, m-am gandit: "Uite o fata desteapta care vrea sa traiasca sanatos. Bravo!"
Dar mai apoi...

| AndreasfromMetallicA a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

laughing poate nu e ceea ce crezi.

| Anda112 a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

După ce? vreau sa trăiesc sănătos, îmi plac mușchii...doar ca eu..am o alta constituție la picioare, și as semăna cu un băiat dacă as dezvolta și zona de deasupra picioarelor

| Anda112 a răspuns (pentru AndreasfromMetallicA):

Întotdeauna am avut o problema cu picioarele nu voiam sa fac picioare mari de culturistalaughing și încerc sa evit

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru Anda112):

Aha...iti place doar o anumita grupa de muschi, acea grupa care are capacitatea de a atrage persoanele de sex masculin. Gresesc?

| Anda112 a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

..Nu neapărat sa atrag bărbații...am prieten, doar ca am respectat mereu femeia care poate sa arate bine prin sport, nu prin cuțit. Vreau sa arat bine pe o perioada lunga de timp în mod sănătos, să arat ca se poate.