| dumdududum a întrebat:

Cum pot sa-mi cresc masa musculara cu produse care se gasesc in magazine obisnuite, nu cele online, etc.Multumesc

9 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

De ce nu doresti sa comanzi de la magazinele online? Indiferent de provenienta suplimentelor, ele fac doar 10% in vederea acumularii de masa musculara, inainte ar trebui sa ai o alimentatie buna, si un program de antrenament.

| Cosmin86 a răspuns:

1. mancare, proteine : carne, peste, branza, oua, lactate
2. produsele alea se gasesc si in magazine de suplimente, vezi unde ai la tine in oras, dar sa fie de la firme de calitate ( muscletech, bsn, gaspari, on, etc. )

Mancarea ramane cea mai importanta, produsele pentru muschi conteaza doar 10 %

| Catalin_Vasile_1995 a răspuns:

Steroizi. Fundapuppy dog eyes

| Cosmin86 a răspuns (pentru vic00004):

Da, sigur cu un produs de oxid nitric rezolvi tot.

| Mihai_Miki_1999 a răspuns:

SALL pai asta cu masa musculara poate fii intretinuta cu produse care ori nu au prea multe grasimi, mai bune sunt si anumite seminte dar cele mai bune tot raman fructele si lactatele

| Cosmin86 a răspuns (pentru Mihai_Miki_1999):

Esti complet pe langa, ce de aberatii intr-o singura fraza laughing

| cocolino10 a răspuns:

Salut poti manca fructa multe si sa faci mult antrenament la sport

| Cosmin86 a răspuns (pentru cocolino10):

Si cu ce te ajuta fructe multe? cu absolut NIMIC.