| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa slabesc in jur de5-7 kg? Faza e ca eu sunt destul de masiva de felul meu si nu as putea sa fiu bat oricum si nici nu imi doresc asta. Vreau doar sa mai slabesc si sa pun masa musculara pe mine, sa ma tonifiez in asa fel inca sa arat bine.Cum sa scap de celulita? Niste sfaturi? P.S. sper ca e buna categoria. Daca mai sunt persoane ca si mine va astept sa povestim in privat

Răspuns Câştigător
| Maria209 a răspuns:

Ai putea să mergi la sală de cam 2-3 ori pe săptămână. Sau ai putea să alergi de dimineaţă câţiva kilometri pe stomacul gol. Ai grijă să nu micşorezi volumul de mâncare consumată, ci doar să alegi alimente mai puţin calorice.

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Du-te la sala, fa multa miscare.
Mananca mai sanatos.
Poti sa consulti un nutritionist daca vrei.